درباره ما

در دنیای امروز روش های سنتی بازاریابی و فروش مبتنی بر حضوری و موقعیت جغرافیایی رنگ باخته است. توسعه اینترنت نحوه تبلیغات، خرید و فروش ما را کاملاً تغییر داده است. مزایای این رویکرد شرکت‌های بیشتری را تشویق می‌کند تا آن را امتحان کرده و مدل‌های خود را تغییر دهند. این روش بیشتر با شرایط کسب و کار امروزی مطابقت دارد و ویژگی های این نوع بازاریابی و فروش با روحیه و نیازهای رو به رشد ما همخوانی دارد.
آگاهی و تمایل مردم به توسعه آنها را متقاعد می کند که هوشمندتر و مدرن تر عمل کنند و مدل های کسب و کار قدیمی و ناکارآمد را تغییر دهند. این روش همچنین با ایجاد تنوع و انتخاب به خریداران و مخاطبان متخصص کمک می کند تا همیشه در کنار کسب و کارهای هدف باشند و بدون نیاز به بازدید شخصی از جدیدترین محصولات مطلع شوند.
ما در راستای بازاریابی و برندسازی محصولات داخلی و گسترش تجارت الکترونیک، سامانه تخصصی در زمینه پوشاک و صنایع وابسته را برای بازاریابی و برندسازی محصولات داخلی معرفی کردیم.

سایت بست خرید به عنوان یک مرکز فروش تخصصی است که فعالان این حوزه می توانند از آن خرید برنامه ریزی شده ای داشته باشند
این امکان برای خریداران بزرگ پوشاک وجود دارد که به کمک این سایت به محصولات شرکت ها دسترسی داشته باشند و از آنها خرید کنند. همچنین برای سهولت خرید و فروش امکان خرید اینترنتی وجود دارد تا خریداران بتوانند محصول مورد نظر را با قیمت مناسب سفارش داده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنند. خریداران اطمینان حاصل کنند که در صورت خرید اینترنتی در سایت، پس از دریافت مرسوله، در صورت معیوب بودن کالا، امکان عودت کالا و استرداد مبلغ وجود داشته باشد.

سایت بست خرید دارای نماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و از ابتدای فعالیت خود مفتخر است که برندهای مطرح در این صنعت تخصصی را همراهی کرده و توانسته نظر آنها را به خود جلب کند. ویژگی های منحصر به فرد کیفیت و سهولت استفاده از بست خرید و خدمات ارائه شده در آن همواره یکی از موضوعات مهم و اولویت دار در کسب و کار ما بوده و تمامی اعضا و کادر حرفه ای تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات شایسته و تجربیات خوبی را برای مخاطبان خود ارائه دهند.